Şeker Mah. 1419. Cad. No: 7-B
Rainbow Residence Eryaman

0 312 280 42 42 – 0 543 668 40 68

Beslenme alışkanlıklarından, sigara kullanımlarından veya yaşlanmadan kaynaklı olarak diş lekeleri meydana gelmektedir. Bu lekelerin giderilmesi için en pratik ve kalıcı adımların diş beyazlatma uygulamaları ile gerçekleştirileceğini belirtebiliriz. Yaklaşık 1 saatlik süreçte uygulanabilen bu yöntem sayesinde lekelerin yok edilmesi sağlanmaktadır. Dişlerinizde estetik görünümleri elde etmek, bu yöndeki kaygılarınızı yok etmek ve diş beyazlatma yöntemi sayesinde dilediğiniz tonu elde edebilmek için hemen randevu alabilirsiniz.

 

Diş beyazlatma yöntemlerini evde veya tek başınıza uygularken elde edeceğiniz sonuçlardan çok daha güvenli olan bleaching yöntemlerine başvurabilirsiniz. Dişlerinizin görünümünden dolayı duyduğunuz rahatsızlığın giderilmesi amacıyla uygulanan diş beyazlatma alternatifleri ve fiyatları ile ilgili bilgileri alabilmek için bizleri arayabilirsiniz.

 

Diş Beyazlatma Detayları Nedlr?

Profesyonel olarak diş kliniklerinde ve muayenehanelerde gerçekleştirilen diş beyazlatma işlemlerinde özel ışıklara ve lazerlere yer verilmektedir. Beyazlatma işleminin yüksek verimde tamamlanması ve daha kalıcı olabilmesi için özel olarak başvurulan yöntemler bulunmaktadır. Dişlere uygulanan bu yöntemde renk değişimlerinin derecesi, aynı zamanda tedavi süresini de belirlemektedir. Yaklaşım yarım saat ile bir saat arasında tamamlanabilen uygulamalar için birden fazla seansa ihtiyaç duyulabilir.

 

Kimler Diş Beyazlatma Uygulaması Yaptırabilir?

Dişlerinizin renginden dolayı sağlıklı gülüşlere sahip değilseniz diş beyazlatma uygulaması sizler için ideal olacaktır. Diş etinde ve diş minesinde herhangi bir sorunu bulunmayan kişilerin bu uygulamaları yaptırmalarında sakınca bulunmamaktadır. Ancak diş minesinde çeşitli sorunların var olması halinde öncelikli tedaviler bu alanlarda yapılmalıdır. Aşınmalardan, kırıklardan veya çatlaklardan kaynaklı sorunların giderilmesinin ardından diş beyazlatma uygulamasına geçilmelidir.

 

Diş Beyazlatma Sonrası Neler Bekliyor?

Diş beyazlatma uygulaması sonrasında hemen normal yaşantınıza ve aktivitelerinize devam etmeniz söz konusudur. Yalnızca 2 saatlik süreçte herhangi bir sıvı veya katı yiyecek-içecek tüketmemeniz ve uzak durmanız önerilmektedir.