Şeker Mah. 1419. Cad. No: 7-B
Rainbow Residence Eryaman

0 312 280 42 42 – 0 543 668 40 68

Hayatınızı derinden etkileyen konulardan birisi de diş ve gülüş estetiğidir. Bunun farkında olan bilinçli ekibimiz ve uzman hekimlerimiz ile önceliklerimizi belirleyerek hareket ediyoruz. Siz değerli hastalarımızın daha huzurlu, rahat ve konforlu şekilde tedavi edilmesi amacıyla tüm teknik aşamaları ve tedavileri sunmaya devam ediyoruz. Gülüşünüzün daha estetik olması, sağlıklı ve mükemmel dişlere sahip olmanız ve dinlendirici ortamlarımızda sizlere en uygun tedavi planlarının gerçekleşmesi için harekete geçiyoruz.

 

Diş hekimliğinde pek çok alanda ihtiyaç duyacağınız bilgileri sizlerle paylaşmakta olup, edindiğimiz tecrübeler neticesinde sunduğumuz hizmetlerden faydalanmanıza olanak veriyoruz. Son teknolojik yenilikleri takip eden kaliteli ve deneyimli personellerimizin olmazsa olmazları arasında sterilizasyon konusu yer almaktadır. Gerekli hijyen tedbirlerini son teknolojiye göre uygulayan ve sağlığınıza önem veren adreslerimizle yapacağınız görüşmeler sizleri de memnun edecektir.

 

Hastalarımızın ihtiyaç duydukları diş tedavilerinin yapılmasını, çürük dişlerin gerekli operasyonlarla kurtarılmasını, diş eti tedavilerinin başarıyla tamamlanmasını ve implant, ortodonti ve protez tedavilerinin planlı bir şekilde sürdürülmesini hedeflemekteyiz. Bu amaçla her geçen gün kendisini yenileyen ve geliştiren kliniğimizi arayarak detaylı bilgileri alabilirsiniz.

 

İlk günden bu yana sunduğumuz hizmetlerde uzman hekimlerimizin değerlendirmeleri sayesinde yüksek oranda başarı elde ettiğimizi belirtmekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz tedavilerin ve uygulamaların neticesinde yaşadığınız mutluluğa ortak olmak bizler için başlıca misyonlarımızdandır.

 

Kliniğimize duyduğunuz güven ve gösterdiğiniz ilgi için siz değerli hastalarımıza teşekkürlerimizi sunarken, bizleri her konuda çekinmeden arayabileceğinizi aktarmaktayız. Başta Eryaman olmak üzere çeşitli semtlerde ve Ankara genelinde sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi alabilir ve randevularınızı hemen oluşturabilirsiniz.

 

Böylelikle yaşadığınız sorunlara ilişkin olarak en iyi planlamaların yapılacağını görebilir ve kesintiye uğramadan tedavilerinizin sürdürülmesini sağlayabilirsiniz. Tüm prosedürler hakkında bilgi almak ve modern yöntemlerin gerçekleştirildiğine şahit olabilmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.